HAKKIMIZDA

Firmamız 2010 yılından beri faaliyet göstermektedir. Firmamız 2013 yılından itibaren Femme Butik adı ile online ticaret sektöründeki yerini korumaya devam etmektedir.


Ürünlerimizin tasarım şekli ve üstün üretim kalitesi ile 
sektörde ayakları yere basan nadir firmalardan biri olarak gerek yurt içi gerekse yurt dışında sağlam bir hazır giyim markası olarak yer edinmiştir. 


Amaç, hazır giyim alanında MODA anlayışını yaratarak kendi markasıyla yurt içi ve yurt dışı pazarlarında edindiği yeri arttırmaktır. Özgün moda anlayışı, dünya modasını yakından takip etmesi ve uzun zaman diliminin verdiği tecrübeyi müşteri memnuniyeti ile birleştirerek aranılan bir marka haline gelmiştir. 


1000 m2 kapalı alanı, son teknoloji ileri teknoloji bilgi sistemleri ve uzman kadrosuyla her bölümünde kusursuz olmaya çalışan firmamız, kalitesinden ödün vermeden ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmayı hedef edinmiş ve moda da dünya standartlarını yakalamıştır...
Ve bu yolda emin adımlarla ilerlemeye devam edecektir.

Ürünlerimizin hedef kitlesi modayı takip eden,üst düzey kaliteyi tercih eden, trendi yakalayan gençler ve kendini genç hisseden kadınlardır.

Modayı Femme ile Yakalayın !